Де можна придбати в Києві
0
Ваше замовлення
0
Ваш кошик порожній
Повернутися до магазину
Ваше замовлення
0
Заповніть контактну форму

Платіжні дані

Ім`я та прізвище

Ім`я та прізвище

Місто, адреса доставки чи відділення НП

Місто, адреса доставки чи відділення НП

Телефон

Телефон

Email-адреса

Email-адреса

Додаткова інформація

Спосіб доставки
Спосіб оплати

Ваше замовлення

Товар Загалом
Проміжний підсумок грн
Загалом грн
Доставка
40 грн
Всього (0)
грн
ПРО ГРАНОЛУ
Гранола містить цілий ряд корисних властивостей, які складно переоцінити. Мінерали та інші поживні речовини роблять цей продукт унікальним за рівнем користі для здоров'я.
ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ЗАРЯД
Злаки, що входять до складу граноли, нормалізують рівень цукру у крові завдяки своєму повільному засвоєнню. Легкий ранковий сніданок з Mille Гранолою протримає Вас бадьорим і сповненим енергії протягом тривалого часу.
НАПОВНЮЄ ВІТАМІНАМИ І МІНЕРАЛАМИ
Усі інгредієнти, що входять до складу Mille Граноли, а саме: злакові культури, горіхи, насіння, сухофрукти, натуральні сиропи - збагачені необхідними для людини вітамінами і мінералами, серед яких: магній, цинк, залізо, харчові волокна, жирні кислоти, мікроелементи, калій і багато інших.
ДАРУЄ ЧУДОВИЙ НАСТРІЙ
Сухофрукти, ягоди, натуральні сиропи, що входять до складу Mille Граноли, сприяють виробленню достатньої кількості серотоніну, відомого як «гормон щастя і гарного настрою», що надзвичайно позитивно впливає на роботу нервової системи
СПРИЯЄ ЗНИЖЕННЮ ВАГИ
Складні вуглеводи, що входять до складу граноли, сприяють швидкому насиченню і при цьому засвоюються дуже повільно, що забезпечує почуття ситості протягом тривалого часу.
ПОЛІПШУЄ ТРАВЛЕННЯ
Завдяки високому вмісту клітковини - споживання граноли забезпечує профілактику кишкової роботи, регулює систему травлення, а також сприяє зниженню поганого холестерину у крові.
ЗАПОБІГАЄ СЕРЦЕВО-СУДИННИМ ЗАХВОРЮВАННЯМ
Гранола є джерелом жирних кислот, таких як омега-3, ненасичені ліпіди, вуглеводи і натуральні цукри; ці продукти допомагають запобігти серцево-судинним захворюванням і діабету, сприяють зниженню рівня холестерину і забезпечують організм виключно здоровими жирами.