Де можна придбати в Києві
0
Ваше замовлення
0
Ваш кошик порожній
Повернутися до магазину
Ваше замовлення
0
Заповніть контактну форму

Платіжні дані

Ім`я та прізвище

Ім`я та прізвище

Місто, адреса доставки чи відділення НП

Місто, адреса доставки чи відділення НП

Телефон

Телефон

Email-адреса

Email-адреса

Додаткова інформація

Спосіб доставки
Спосіб оплати

Ваше замовлення

Товар Загалом
Проміжний підсумок грн
Загалом грн
Доставка
40 грн
Всього (0)
грн
Наші контакти
м. Київ, вул. Шахтарська 5
Email: millegranola@gmail.com
Тел.: +38 099 777 50 20
Так само як і ви, ми прагнемо ідеалу, як і ви, ми хочемо отримувати максимум щохвилини, і знаємо - для того, щоб бути переможцем, потрібно обирати найкраще. Сучасний, швидкий, смачний, корисний сніданок - це те, що відповідає нашому уявленню про правильний здоровий початок дня!.
Наше захоплення гранолою зародилося під час численних подорожей, і не могло тривати вдома , оскільки ринок не пропонував гідної альтернативи. Цей досвід став основою для створення першого смаку Mille граноли: десятки рецептів, сотні інгредієнтів і тисячі спроб. І ось вона - досконала суміш натуральних продуктів, готова дарувати здоров'я ложками. Ця ранкова smart їжа не містить ніяких консервантів, барвників, ароматизаторів, цукру чи борошна. У свою чергу, перелік корисних речовин може здивувати навіть досвідченого гурмана.
І головна складова, яку дарує вам Mille гранола - це час. Все, що вам потрібно - додати молоко або йогурт і улюблені фрукти. Після того, як ви відчуєте м'який хрускіт горішків і насіння, разом з ніжним ароматом натуральних рослинних сиропів - це стане вашою особистою справжньою і улюбленою ранковою традицією.
МИ ВІДКРИТІ ДО ПРОПОЗИЦІЙ СПІВПРАЦІ: