You are currently viewing ГРАНОЛА – ЩО ЦЕ?

ГРАНОЛА – ЩО ЦЕ?

Гранола

Гранолаце продукт харчування, призначений для сніданків та перекушування. Він складається з вівсяних пластівців, горіхів, насіння, іноді містить повітряний рис, як підсолоджувач використовується мед, коричневий цукор або натуральні фруктові сиропи. Як правило, цю суміш запікають для того, щоб вона стала хрусткою, підсмаженою, набула золотисто-коричневого відтінку і розкрила всі свої смаки. У процесі випікання гранолу помішують, щоб усі інгредієнти змішали свої аромати, і при цьому залишалися розсипчастими, та зберігали консистенцію класичних сухих сніданків. Іноді до цього міксу додають сухофрукти, наприклад, родзинки та фініки, і солодощі такі, як шоколад.

granola_morning_meal

Чудовий перекус

Гранола ідеально підходить для сніданку та перекусів, але з неї вийде і чудова корисна вечеря. Наприклад, для піших туристів, які долають великі відстані з рюкзаками та ночують у наметах, гранола просто незамінна, адже вона калорійна, поживна та зручна для зберігання. Часто з граноли формують батончики чи печиво, щоб легко було взяти з собою готовий обід, таким чином забезпечують себе енергією для занять спортом, довгих прогулянок чи подорожей.

Як вживати

Традиційно до гранолі додають йогурт, молоко, свіжі фрутки чи ягоди – і сніданок готовий. Гранола може стати пікантним доповненням до салатів або начинкою для випічки і десертів. Часто гранолу, зокрема ті види, які містять насіння льону, використовують для поліпшення травлення.

Leave a Reply

×

Cart