You are currently viewing ГРАНОЛА – СМАЧНЕ ДЖЕРЕЛО ВІТАМІНІВ ТА МІНЕРАЛІВ

ГРАНОЛА – СМАЧНЕ ДЖЕРЕЛО ВІТАМІНІВ ТА МІНЕРАЛІВ

Мікроелементи граноли

Гранола, яка містить цільне зерно, дає більше мінералів та вітамінів на одну порцію, ніж рафіновані крупи. Вітамін B1, вітамін Е та фолієва кислота, фосфор, магній, селен, марганець, цинк та мідь присутні у гранолі у значних кількостях.

Вітамін Е, що міститься в насінні, олії, горіхах та інших складових граноли, є антиоксидантом, який захищає ваше тіло від руйнівної дії вільних радикалів. Він також відіграє ключову роль у підтримці здоров’я вашої нервової системи, шкіри та серця.

Фолієва кислота и вітамін B1 сприяють роботі нервової системи, метаболізму та росту клітин, а також запобігають вродженим вадам нервової системи.

 

Магній приймає участь в 300 ензимних реакціях вашого організму та допомогають виробляти енергію.

 

Фосфор допомагає підтримувати кислотно-лужний баланс

 

Мідь, селен, цинк і марганець потрібні організму в невеликих кількостях, але вони необхідні для розвитку кісток, червоних кров’яних тілець і сполучних тканин. Ці мінерали також допомагають підтримувати імунітет та здорове функціонування серцево-судинної та нервової систем. Вони регулюють функцію щитовидної залози та сприяють загоєнню ран.

Гранола – найкращий продукт з високим вмістом необхаідних поживних речовин. Це дуже важлива складова щоденного раціону для тих, хто прагне зміцнити та підтримувати високий рівень свого здоров’я.

Leave a Reply

×

Cart